Niezależnie od typu figury, każda kobieta powinna czuć się świetnie w sukience. Bowiem jest to symbol kobiecości i piękna, który towarzyszy modzie od lat. Z pokolenia na pokolenie zmieniają się jednak style, pojawia się więcej ofert i sklepów, w których można szukać idealnego dla siebie fasonu.

Zależnie od posiadanego typu sylwetki, dobiera się różne wykroje sukienek. Kolor i ogólny styl jest już raczej kwestią mocno indywidualną. Okazuje się, że sukienki to dość sprytne elementy garderoby, ponieważ nie tylko upiększają, podkreślają kobiecą urodę, ale także świetnie tuszują niedoskonałości.

Oto podział na typy sylwetek i idealne dla nich rozwiązania w dziedzinie ,,sukienka”:

  • Pierwszy typ to gruszka. Charakteryzuje się wąską górą sylwetki i nieproporcjonalnie szerokim dołem. Nie ma złych typów – są tylko źle ubrane.

    To świadczy o tym, że gruszką jest całe mnóstwo najbardziej znanych celebrytek na świecie! Najlepszym wyborem sukienek będą te, które mają duże, wąskie dekolty lub te z odkrytymi ramionami. Kolejna propozycja sukienki w kształcie litery A, charakteryzujące się dłuższym tyłem, który jest zrobiony z lejącego się materiału;

  • Figura klepsydry to marzenie chyba każdej kobiety – biodra idą w parze z biustem (mają podobny obwód). Posiadaczki takiej sylwetki nie muszą martwić się za bardzo o styl sukienki, na jaką się zdecydują.

    Mogą zarówno pozwolić sobie na krótkie, dopasowane mini lub eleganckie midi. Najważniejsze jest, aby góra nie była zbyt zabudowana – dobrze jest odkryć ramiona;

  • Kobiety, które pozbawione są krągłości i wyraźnych wcięć w talii mogą cieszyć się z poczynań dzisiejszej mody. Chodzi o stworzenie iluzji optycznej, która doda krągłości tam, gdzie ich nie ma, np.

    na biodrach. Koktajlowe sukienki z baskinkami to świetne rozwiązanie dla tych, których figura przypomina nieco chłopięcą.

.

https://www.poza.pl/producenci-sukienek-damskich/ lustra łazienkowe wiszące

By Edward