Sezon wakacyjny wiąże się z urlopami, korzystaniem z kąpieli morskich i słonecznych. To także oznacza paradowanie w stroju kąpielowym.

Zazwyczaj panie w rozmiarze XXL unikają jak ognia sytuacji, w których mogłyby odsłonić fragmenty swojego ciała. Jednakże, trzeba wiedzieć, że w kostiumie kąpielowym także można wyglądać ładnie i modnie, pod warunkiem, że będzie odpowiednio dobrany.

Nie trzeba rezygnować z urlopu na plaży tylko z powodu zbędnych kilogramów. Panie, które borykają się z wystającym brzuszkiem powinny wybierać jednoczęściowe kostiumy kąpielowe.

W przypadku dużego biustu najlepszym rozwiązaniem będą stroje z usztywnianymi miseczkami. Świetnym rozwiązaniem może być także tankini, czyli top z majtkami.

Jeśli decydujemy się na klasyczny kostium kąpielowy, warto sięgać po majtki o kroju szortów. Duże znaczenie mają także wzory, które optycznie mogą wyszczuplić sylwetkę.

Umieszczone na brzuchu zamaskują w tym obrębie zbędne kilogramy. Paski po bokach mogą sprytnie wywołać złudzenie wcięcia w talii i wysmuklić sylwetkę.

Istotne jest, aby kostium miał odpowiedni rozmiar i nie był ani zbyt duży, ani zbyt mały. Ponadto warto mieć zawsze przy sobie pareo, którym można zasłonić ramiona czy masywne uda.

Sukienki do pracy Jakie rajstopy i buty do czarnej sukienki?

By Edward