Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie otworzono 19 maja 2006 roku w Niemczech. Na kilku kondygnacjach bardzo nowoczesnego budynku można obejrzeć samochody, kupić pamiątki lub też dla bardzo zamożnych jest również możliwość zakupienia samochodu.

Niemcy słyną z dokładności, precyzji wszystkie swoje samochody wykonują w taki sposób, że nie dziwi widok bardzo starego modelu, który mówiąc kolokwialnie „jest na chodzie”. W muzeum możemy spędzić nawet kilka godzin, kiedy będziemy znużeni oglądaniem samochodów możemy zrobić sobie przerwę i usiąść w ekskluzywnej restauracji.

Właśnie dzięki takim miejscom można zobaczyć jak innowacja zmienia świat, zmienia samochody, które nie są już tylko pojazdem, który umożliwia transport w środku mamy tylko elektroniki i gadżetów, że aż wygląda na mini centrum rozrywki. Powszechna opinia jest taka, że te liczne jeżdżące antyki to właśnie efekt minimalizmu wyposażenia i z pewnością coś w tym jest, ale z drugiej strony koszt naprawy takiego antyku najprawdopodobniej jest taki sam lub wyższy niż tego nowoczesnego.

Zaawansowany analizator spalin silników wysokoprężnych namiot samochodowy www.leczymy-zeby.pl

By Edward